Чоловік врятував дике каченя з басейну, а те дякує йому вже кілька років

Чудесний порятунок став початком дивовижної дружби.

Одного разу вранці кілька років тому житель американського міста Нахант — Стівен Тібо — з вікна побачив, як маленьке каченя тоне в басейні. Він тут же кинувся рятувати дитину. Витягнувши пташеня, чоловік спробував знайти його маму, але не зміг. Тоді Стівен забрав каченя додому і став ростити його сам, інформує Ukr.Media.

Чіріо — така кличка дісталася пташеняті — добре їв і швидко зростав, і Стівен став подумувати про те, щоб випустити птаха в дику природу. Але каченя не поспішало покидати «тата». Вдень, поки чоловік працював, Чіріо виходив на вулицю, літав, плавав в океані і спілкувався з іншими качками, а ввечері повертався додому.

Стівен морально готовий до того, що одного разу каченя залишить його назавжди, але, схоже, такий образ життя повністю його влаштовує, і він не збирається нічого міняти.

Як будь-якого турботливого господаря, Стівена радує активне соціальне життя вихованця, але йому також приємно, що вечори і ночі Чіріо воліє проводити з ним. До того часу, коли чоловік повертається з роботи, каченя вже чекає його біля дверей. Сусіди з усмішкою спостерігають за тим, як ця незвичайна парочка гуляє у дворі.

View this post on Instagram

Just following Dada around work!

A post shared by "Cheerio" (@cheeriotheduck) on Sep 12, 2018 at 2:19pm PDT

Найбільше Стівен боявся, що каченя, вигодуване людиною, не зможе спілкуватися з родичами. Але Чіріо швидко влився в колектив. За словами Стівена, селезень трохи невпевнено поводиться з самками, і іноді чоловік підтримує його з берега.

Але в цілому все складається добре. Крім качок, Чіріо і подружився з птахами інших видів — гагами, кряквами, казарками і чайками, які проводять зими на теплих водах Наханта. Комунікабельне каченя також на короткій нозі з кішкою Стівена — Різіс. Двоє часто грають на задньому дворі.

View this post on Instagram

Took a little trip across the bay and told Dada to show off his cool Ducky bandana!!

A post shared by "Cheerio" (@cheeriotheduck) on Jun 3, 2020 at 3:07pm PDT

Коли кілька років тому Стівен приніс додому мокре каченя, він і не здогадувався, що Чіріо стане йому вірним другом. Чоловік розуміє, що птах повинен жити в дикій природі, але наполягати не буде — двері його дому для цього каченяти завжди відкриті.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Чоловік врятував дике каченя з басейну, а те дякує йому вже кілька років