Connect with us

Новини

Чоловіки, які підлягають мобілізації, повинні знову стати на військовий облік: Хто зобов’язаний це зробити за 7 днів

Published

on

Військовозобов’язані чоловіки повинні знову стати на військовий облік. Це стосується переселенців, які змінили фактичне місце проживання. Щоб стати на військовий облік на новому місці їм дається 7 днів, передають Патріоти України

Порядок зняття з військового обліку та взяття на новому місці регламентовано урядовою постановою №1487, нагадують у Мінсоцполітики.

Відповідно до цієї постанови, якщо військовозобов’язані переселенці змінюють фактичне місце проживання і стають на облік як ВПО на новому місці, то вони мають також стати на військовий облік на цьому новому місці.

Попередньо вони повинні знятися з військового обліку у місці свого колишнього перебування, щоб потім зареєструватися за новим місцем проживання. Щоб змінити місце військового обліку, їм відводиться 7 днів.

Advertisement

Для того, щоб знятися з колишнього місця обліку і стати на облік на новому місці проживання, достатньо з’явитися до ТЦК із паспортом та своїм військово-обліковим документом. Ця вимога стосується призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Прокоментуйте:
Advertisement