Чому б батькам не погасити мої кредити, тим паче, що я знаю: гроші у них є! І взагалі, всі нормальні батьки допомагають матеріально дітям, а мої – по Єгиптам і Греціям катаються. Мені дуже прикро від цього

Різне

Чому б батькам не погасити мої кредити, тим паче, що я знаю: гроші у них є! І взагалі, всі нормальні батьки допомагають матеріально дітям, а мої – по Єгиптам і Греціям катаються. Мені дуже прикро від цього!

Я виросла в повній сім’ї. Жили зазвичай, як і більшість оточуючих нас знайомих родин. Не шикували, але всього вистачало. Десь років десять тому батьки відкрили свій бізнес, і тоді їхнє матеріальне становище значно покращилося, вони переїхали з квартири в будинок, квартиру здають і теж мають додатковий дохід.

А в другій їхній квартирі, яка татові від бабусі дісталася, живу я з чоловіком і сином.

Я вважаю, що батьки нам зобов’язані допомагати матеріально. Так, свого часу батьки допомогли і мені, і сестрі з житлом,але тна тому їхня допомога і скінчилася, хоча живуть вони у певному достатку!

В моєму оточенні батьки всіх моїх знайомих допомагають своїм дітям: хто кредити допомагає платити, хто просто грошей дає. Є такі знайомі, яким допомагають батьки грошима, хоча доходи цих батьків менші навіть, ніж доходів моїх батьків. Я думаю, що «за доходами і витрати», і мої мама з татом, ні в чому себе не обмежуючи, могли б допомагати і моїй родині.

Але мама одного разу,коли я попросила її про допомогу з погашенням кредиту. який ми взяли на нову машину і ремонт, відповіла:

– Невже ми, виростивши вас з сестрою, не можемо просто пожити для себе і не тягнути ті кредити, які ви набрали, намагаючись жити краще?

Я післятакої маминої відповіді ледве оговталася, якщо чесно. Ну чому у інших – батьки, які переживають за дітей, а нашим все одно на нас? По Єгиптам і Греціям катаються, а нам допомогти не вважають за потрібне…

Крім того, спілкуючись зі своєю матір’ю, я постійно чую про те, як діти її знайомих змогли досягти набагато більше, ніж я і сестра, а ми – всього лише звичайні рядові співробітники організацій. А ті діти допомагають своїм батькам грошима, якимись подарунками, квартирами, а не навпаки. Це мама постійно підкреслює. Дуже не приємно, це звучить як докір на нашу адресу, я втомлююся це чути безперестанку. І це у той час, коли вони з батьком прекрасно знають, у якому становищі наша родина, що ми з чоловіком ледве на ті кредити заробляємо і не можемо собі дозволити нічого більшого.

Можете вважати мене нахабою, але я справді думаю, що з боку батьків було б правильно домопогти нам.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN