Чому насправді худнуть жінки і для кого

Останні і головні новини і події Білорусі: політика, економіка, шоу бізнес, технології і спорт.

Багато експертів в області здоров'я говорять про те, що бути повним не дуже добре для нашого організму, тому слід стежити за фігурою неймовірно ретельно. Однак тих, хто худнув саме з цієї причини — одиниці, інформує Ukr.Media.

Якщо придивитися до реклами, піар-компаніям та навіть кіноіндустрії, то ви зможете зауважити, що, попри виниклу тенденцію бодіпозитива, стрункі моделі і актриси зустрічаються набагато частіше. У цьому і криється справжня причина схуднення жінок.

Вони бояться відхилитися від якоїсь норми і перестати вписуватися в стандарти. Жінка починає переживати, що перестане бути привабливою з-за пари зайвих кілограмів, тому й починає худнути. Крім іншого, гарне тіло є гордістю будь-якої жінки, тому навіть при звичайній фігурі можуть з'явитися комплекси. Варто пам'ятати про те, що не існує ідеальних людей. Над актрисами працюють гримери, моделі активно використовують фотошоп для своїх фото в соціальних мережах.

Тому варто худнути лише у тому разі, якщо ви відчули потребу, а не тому, що хтось вам сказав про те, що ви фізично непривабливі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чому насправді худнуть жінки і для кого