Connect with us

Новини

“Чому не в Москву? Через таких гинуть хлопці!..”: донька відомого зрадника України сховалась серед переселенців

Published

on

Дівчина, як і її батько, підтримувала російських загарбників, але після визволення правобережжя Херсонщини вирішила тікати не у Москву, а на Вінничину.

Як повідомляє Politeka.net з посиланням на СБУ, мова йде про 30-літню доньку колишнього гауляйтера Чорнобаївки Юрія Турульова, якому СБУ раніше вже повідомила про підозру.

Після захоплення селища молода жінка однією з перших підтримала російських загарбників і добровільно вступила до лав місцевої окупаційної адміністрації.

Її призначили очільницею «відділу», де вона займалася запровадженням освітніх «стандартів» рф на території захопленої громади.

«Для цього змушувала місцевих педагогів долучатися до процесу русифікації селищних навчальних закладів та їх переведення на розрахунки в російських рублях. Крім того, вона організовувала і особисто брала участь у численних пропагандистських акціях країни-агресора в окупованій частині Херсонщини», – розповіли в СБУ.

Так, колаборантка була делегатом на прокремлівському форумі під назвою «ми разом з росією», під час якого було схвалено так звану «декларацію розвитку регіону». Фактично вона була планом інтегрування півдня України в економіку рф.

Advertisement

Однак після звільнення правобережної частини Херсонської області донька колишнього гауляйтера Чорнобаївки вирішила їхати не до росії, яку підтримувала, а на Віннчичину. Там вона переховувался під виглядом переселенки.

Там її і затримали співробітники СБУ.

На підставі зібраних доказів їй повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво окупаційній адміністрації держави-агресора).

Наразі вона знаходиться під вартою, їй загрожує до 12 років ув’язнення.

Коментуючи арест поплічниці окупантів, українці дивуються, чому вона не виїхала до росії, заради якої зрадила рідну державу, а також висвловлюють надію, що суд її не відпустить.

Advertisement

«Зраджувати Країну, в котрій живеш…..в голові не вкладається. Продати свою совість, душу за гроши…і що далі? Продовження життя за гратами, бо що сієш то і пожнеш»,

«Чому вона приїхала у Вінничину? Чому не в Москву? Зрадникам по заслузі, уже той факт,що за допомоги колаборантів вбито, закатовано,викрадено тисячі дітей, понівечені долі і це не жарти. Суд вирішить,що з нею робити, але без покарання таких людей не можна залишати»,

«Я не розумію, чому такі запроданці зрадники і колаборанти переїздять до Вінниці, чи до будь якого з інших міст України. Чого не на расію? Якщо вам так не комфортно і пагано в Україні, що ви її зраджуєте, то чого не звалити на расію»,

«Скільки ще таких переселенців ховаються в Україні, чекають свого часу»,

Advertisement

«Через таких гинуть хлопці і мирні люди»,

«От чого ці всі уроди до росіян не тікають, там же все так, як вони хочуть!»,

«Відсидить рік за два і буде паскудити знову…».

Нагадаємо, 4 червня СБУ оголосила Турульову підозру за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу (колабораційна діяльність), згідно з якою йому загрожувало до 10 років ув’язнення.

22 червня того ж року на Херсонщині було підірвано автомобіль Турульова. Сам колаборант отримав легкі пошкодження.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement