Чому варто бігати не лише заради того, щоб скинути вагу

5 причин почати бігати, не пов'язаних зі схудненням.

Причини, по яких багато людей буквально ненавидять бігати, цілком очевидні. Це заняття асоціюється з фізичним дискомфортом, потом і неприємним запахом, страхом бути засудженим через те, що ви недостатньо швидкі, інформує Ukr.Media.

Коли люди починають бігати, то часто вони роблять це, щоб спалити калорії від зайвого тістечка, морозива або келиха пива. Але вам не обов'язково займатися спортом для того, щоб дозволити собі їсти те, що вам хочеться.

Бігати можна не лише заради того, щоб компенсувати шкідливу їжу, але і щоб стати сильніше фізично і емоційно.

Біг робить нас сильнішими

Якщо ви рідко відчуваєте себе фізично сильним, біг, особливо швидкий, здатний це виправити. Коли ви стрімко несете вперед, ви відчуваєте те, чого не відчуваєте в повсякденному житті. Це змушує вас цінувати своє тіло.

Почуття досягнення нової позначки, коли ви стаєте швидше чи можете пробігти пару кілометрів більше, чудово. Але навіть повільна пробіжка здатна принести задоволення.

Біг допомагає переварити думки і емоції

Якщо ви постійно зайняті і прив'язані до смартфона або комп'ютера, то у вас навряд чи вистачає часу на усвідомлення того, про що ви думаєте і що відчуваєте. Деякі з нас легко відволікаються і часто відчувають необхідність бути продуктивнішими. Коли ви біжите, то залишаєтеся наодинці зі своїми думками.

Крім того, ви опиняєтеся в гармонії зі своїми емоціями. Вам легше переварити все, починаючи від радості і закінчуючи гнівом. Ви отримуєте можливість перенаправити всю негативну енергію на фізичний рух і таким чином позбутися негативу.

Біг дозволяє відчути себе живим

Коли ви рухаєтеся вперед, то відчуваєте радість і хвилювання. Навряд чи бігуни відчувають щось подібне постійно — навіть для професіоналів цілком нормально час від часу бути повільними і втомленими. Але періодичні заряди адреналіну варті того, щоб виходити на пробіжку.

Біг — це ваш час

Один з найкращих способів розслабитися — це ввімкнути улюблену музику і пробігтися, милуючись красивими пейзажами. Навіть якщо ви біжите по кам'яних джунглях, ви краще пізнаєте своє місто. Однак головне — ви опиняєтеся у своєму маленькому світі, де відчуваєте взаємодію тіла, думок, емоцій, музики і всього, що знаходиться навколо вас.

Біг допомагає відчути себе здоровим

Серед усіх фітнес-вправ і дієт біг грає одну з основних ролей. Він допомагає відчути себе настільки здоровим, наскільки це можливо. Біг може бути не єдиним видом спорту, яким ви займаєтеся, але він легко може стати улюбленим завдяки впливу, який він чинить на ваше тіло.

Займаючись бігом, ви отримуєте задоволення і при цьому не вигораєте. Вам не потрібно ретельно стежити за графіком тренувань, тільки якщо ви не готуєтесь до марафону.

Ви можете тимчасово надати перевагу іншому виду спорту, а потім, коли знову з'явиться бажання знову повернутися до пробіжок. Якщо ж бігати тільки заради схуднення, то навряд чи можна все це відчути і отримати задоволення

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Чому варто бігати не лише заради того, щоб скинути вагу