Чудотворні молитви на багатство і здоров’я, які має прочитати кожен в день Водохреща

Різне

Цю молитву читають перед тим, як зануритися в освячену водойму.

“Коли в Йордані хрестився Ти, Господи, Троїчне явилося поклоніння: бо Батька голос свідчив Тобі, возлюбленим Сином Тебе називаючи; і Дух у вигляді голуба засвідчив твердість слова. Явився Ти, Христе Боже, і світ просвітив, слава Тобі.

Явилося всесвіту і світло Твоє, Господи, знаменувалося на нас, що зі зрозумінням оспівуємо Тебе: Прийшов і явився – Світло неприступне. Замість Трисвятого: Ви, що в Христа хрестилися, у Христа зодягнулися. Алілуя”. за матеріалами obozrevatel

Молитва на багатство

Читати цю молитву можна будь-якого дня, однак саме 19 січня це звернення матиме особливу силу.

“О, Небесний Володарю, Господь Всемогутній, до Тебе направляю слова молитви. Прошу, осяй світлом мій шлях до успішного життя. Нагороди удачею мене, нехай вона стане моєю вірною супутницею протягом всього мого земного життя. Віджени геть від мене все погане, зле і підступне. Нехай мої дні стануть яскравішими і добрішими. Освіти мою дорогу неймовірним везінням і земним благоденством. В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь”.

Молитва на здоров’я

Цю молитву прийнято читати в день Богоявлення, 18 січня, напередодні Хрещення Господнього.

“Господи Ісусе Христе, Сину Божий Єдинородний, від Отця перед усіма віками нарoджений, Світло від Світла, від Пресвятої Діви Марії нетлінне втілений і в цей світ на порятунок наш що прийшов!

Ти бо не стерпів бачити від диявола мyки роду людського і в світлий день Богоявлення Твого прийшов на Йордан до грішників і митарів хреститися від Іоанна, безгрішний, так наповнилася всяка правда і так взяв у водах Йорданських гріхи всього світу.

Хай тішиться нині небо і земля і світ весь грає; річки плещуть; озера, безодні і моря Ти освятив Божественним хрещенням.

Сподоби нас спраглих за голосом Твого прийти до Тебе, так черпати воду благодаті Твоєї і відпущення гріхів наших і так, що відкинули нечестя і мирські пoхоті; цнoтливo і невинно, і праведно, і благочестиво прожити в нинішньому віці, очікуючи явлення слави Твоєї, великого Бога і Спаса нашого, та не від справ наших врятуєш нас, але по Твоїй милості і по оновленню Святого Духа Твого, благодаттю якого ми оправдані, спадкоємцями будемо вічного життя у царстві Твоїм”.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN