Чиновники “Мотор Січі” хотіли вивезти з України “скіфське золото” та раритетні авто: деталі

Суд арештував колекційні автомобілі та “скіфське золото”, вилучені у посадовців “Мотор Січі”. Серед заарештованого – майно президента компанії, яким є В’ячеслав Богуслаєв: 4 раритені автомобілі, зброя, майже 100 старовинних золотих прикрас, частина яких датується 450-550 рр. н.е. “і була популярна у населення Криму та Півдня України”.

Останні є рідкістю і належать до “унікальних матеріальних та духовних пам’яток давнини”, повідомили в Офісі генпрокурора (ОДП). “Також вилучено понад 400 монет, частина з яких датована ІІІ ст. до н. і понад 50 золотих пластин”, – зазначили там.

Крім того, наголошується, арешт був накладений на інші елітні автомобілі президента “Мотор Січі”. А також на його катер.

“За даними слідства, президент “Мотор Січ” дав доручення наближеній особі приховати це майно від можливої конфіскації та арешту, а надалі вивезти його з території України. Наразі встановлюється вартість вилученого, тривають експертизи”, – розповіли в ОГП.

Раніше посадовцям “Мотор Січі” було повідомлено про підозру за фактами колабораційної діяльності та пособництва Росії. Встановлено, що вони налагодили “транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до країни-агресора”. Це обладнання, наголосили в ОГП, окупанти використовували для виробництва та ремонту російських ударних вертольотів.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN