Cmвopювamu “XHP” нixmo нe бyдe… Cmaлo вiдoмo щo nymiн xoчe зpoбumu з Xapkiвщuнoю

В американському Інституті вивчення війни вважають, що російська влада не залишає спроб захопити не лише Донбас і південь України, а й Харківську область. Ба більше, аналітики міркують, що російський диктатор Володимир Путін задумав не створювати на території Харківщини чергову псевдореспубліку, а мріє приєднати захоплені населені пункти до Росії.

Про це йдеться у матеріалі, оприлюдненому на сайті ISW у суботу, 9 липня. В Інституті вважають, що окупаційні війська РФ намагатимуться захопити всю область.

Там зазначили, що окупаційна влада Харківської області, яку підтримує Кремль, заявила, що регіон є “невід’ємною частиною російської землі”. На думку аналітиків, це вказує на те, що Москва, ймовірно, розмріялася анексувати частину чи всю Харківську область.

Загарбники також оприлюднили новий “прапор” для окупаційного режиму із зображенням російського імператорського двоголового орла та символів із харківського герба XVIII ст.

“Недвозначне використання окупаційним урядом Харківської області образів і риторики імперської Росії, що явно вказують на анексію, а не використання образів і риторики на підтримку створення “народної республіки”, підтверджує попередню оцінку ISW про те, що Кремль переслідує більш широкі територіальні дії, ніж захоплення Донецька та Луганська та утримання півдня України”, – йдеться у статті.

В Інституті додали, що швидкість, з якою окупаційний уряд Харківської області створив цивільну адміністрацію та ввів там воєнний стан, ще раз вказує на те, що Кремль “активно домагається легітимації та консолідації влади окупаційної адміністрації Харківської області для підтримки цієї ширшої територіальної мети”.

Зазначимо, що російські війська щодня обстрілюють Харків із РСЗВ, ракетних комплексів та артилерії. Вранці 9 липня окупанти знову завдали ракетного удару по одному з житлових районів міста. Жертвою удару став один із центральних районів міста.

Трьох людей, серед них одну дитину, було госпіталізовано, ще 4 людям медики надали допомогу на місці.

7 липня РФ також обстріляла Харків і область, під ворожим вогнем опинилися будинки людей , є загиблими серед мирних жителів.

Протягом минулого тижня окупанти вбили 30 мирних жителів у Харківській області. Ворожа армія активно завдавала ракетних ударів по обласному центру, також під вогонь потрапляли Чугуївський, Харківський, Богодухівський та Ізюмський райони.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Cmвopювamu “XHP” нixmo нe бyдe… Cmaлo вiдoмo щo nymiн xoчe зpoбumu з Xapkiвщuнoю