“Да уж. На*** нужна такая душевность”: У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

Новини

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи “Історичні фото” в Twitter. “Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті”, – йдеться в підписі до публікації, передають Патріоти України.

При цьому в коментарях деякі з користувачів скептично сприйняли слова автора поста. “Да уж. На* потрібна така душевність”, “Щастя вже тому, що тоді не було пині” (інтернет-прізвисько президента Росії Володимира Путіна, – ред.), “…Пам’ятаю і черги, і бійки в чергах, лайку, скандали”, – зокрема, пишуть вони.

Водночас частина коментаторів заявила, що не пам’ятає таких черг у період 80-х років: “Та не було такого тоді, брехня”, “Я такого не бачив, не видумуйте!”, “Не було в 80-ті таких черг”, “Більше схоже на самий кінець 80-х – початок 90-х”.

Як відомо, товарний дефіцит в СРСР був проблемою країни практично весь час її існування. Свого піку він досяг наприкінці 80-х, у період “перебудови”, коли планова радянська економіка повністю зжила себе.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN