Данилко не встояв перед попою Полякової на “Масці”: Оля нагнулася прямо перед ним

Новини

На минулій суботі, 20 лютого 2021 року, на телеканалі “Україна” відбувся п’ятий епізод масштабного проекту “Маска”. Шостий випуск українці побачать вже завтра, 27.02.2021.

На сторінці шоу в соціальній мережі Instagram продовжують з’являтися всілякі публікації з фрагментами минулих випусків, кумедними моментами і питаннями шанувальникам шоу про те, кого вони бачать зі знаменитостей під тією чи іншою маскою. Зараз же творці проекту поділилися кумедним моментом за участю Андрія Данилка і Олі Полякової.

Після виступу Жабеня в якийсь момент суперблондинка вирішила нахилитися в червоній сукні, повернувшись попою до Данилка. Чоловік же вирішив скористатися моментом і провів руками по п’ятій точці Полякової.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений The Masked Singer Ukraine (@maskaukrainetv)

“Як стримувати себе, коли поруч знаходяться такі красуні? Чоловічій половині наших детективів дуже пощастило! 🖤 Новий випуск гіпершоу МАСКА вже цієї суботи, 27 лютого о 21: 00 на @kanalukraina!”, – йдеться у підписі до публікації.

“Ой, як не легко Андрію Михайловичу, ой як не легко. Стільки спокус навколо))))”, “Чекаю вже завтрашній ефір ❤️улюбленого шоу Маска❤️❤️❤️”, “ОЛЯ ПРИКАЛІСТКА😂 😂 😂 😂 😍”, – написали користувачі в коментарях.

Коментарі, скріншот: Instagram ("Маска")

Коментарі, скріншот: Instagram (“Маска”)

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий