Данілов – про членство в НАТО: такого війська, як у нас, немає в жодній країні

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що за два місяці війни з Росіїю Україна довела, що має право на місце в НАТО. Такого війська, як в української держави, немає у жодної країни-члену Альянсу.

Виступаючи в ефірі єдиного телемарафону новин “UA Разом” у понеділок, 2 травня, Данілов зазначив, що Україні не потрібно стояти біля дверей Північноатлантичного Альянсу, оскільки право бути частиною структури держава вже довела.

“Своїми діями протягом двох місяців ми довели, що нас мають взяти до НАТО. Тому що такого війська, відданості, таких дій, що здійснюють наші військові, не має жодна країна. Жодна країна Альянсу не має такого війська, що маємо ми”, – сказак секретар РНБО.

Політик також зазначив, що не всі країни, які нині є членами НАТО, відповідають принципам розбудови цієї інституції. Як приклад, він навів Угорщину, яка відкрито заявляє про співпрацю з агресоркою Росією.

За словами Данілова, влада Угорщини була попереджена російським президенот Володимир Путіним заздалегідь про напад на нашу країну.

“Ви бачили її позицію. Вона чомусь вважала, що може забрати частину території. Цього не буде ніколи. Перемога буде за нами. А ця країна, що так себе поводила… побачимо, які наслідки будуть для цієї країни за підсумками війни”, – заявив Данілов.

Відео дня:

Напередодні Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс готовий підтримувати Україну навіть у тому випадку, якщо війна затягнеться на роки. Зокрема, НАТО обіцяє допомогу Києву в переході від зброї радянських часів до сучасної західної зброї та систем.

Він зазначив, що члени Альянсу продовжуватимуть чинити максимальний тиск на кремлівського диктатора Володимира Путіна.

Водночас голова всеукраїнської громадської організації “Україна в НАТО”, член Атлантичної ради Юрій Романюк зазначив, що за своєю боєздатністю Збройні сили України є четвертою сухопутною армією серед країн НАТО за бойовим потенціалом після США, Британії та Туреччини. На його переконання, Україна може стати членом НАТО у найближчій перспективі, незважаючи на погрози Кремля.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Данілов – про членство в НАТО: такого війська, як у нас, немає в жодній країні