Данілов присоромив чоловіків за бажання втекти за кордон під час війни: не можете воювати – допомагайте в інший спосіб

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розкритикував чоловіків, котрі хочуть втекти з України під час війни. Він закликав їх перестати ховатися “за жіночими спідницями”.

Так Данілов прокоментував нову петицію українців до президента Володимира Зеленського з проханням дозволити виїжджати за кордон тим чоловікам, які обмежено придатні до служби або не мають бойового досвіду. Він поділився своєю думкою в ефірі “24 каналу” (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

“Може бути альтернатива – будь ласка, йдіть, допомагайте тим хлопцям, які на фронті. Роботи в країні дуже-дуже багато. Нема чого ховатися за жіночою спідницею і тікати з країни. Треба допомагати іншим способом. Знаходьте можливість допомагати. Це несправедливо, коли чоловіки починають тікати з країни під час війни. Я це не вітаю”, – заявив секретар РНБО.

Він також закликав не шукати лазівки у Конституції та законах України.

“І придумувати, що через петицію вас можуть відпускати – послухайте, ну так не можна. Роботи в нашій країні більш ніж достатньо, для фронту. Не можете на фронті – на іншому фронті працюйте. Допомагайте. Навіть якщо ви десь працюєте і платите податки – це також велика допомога нашій країні. А ви зараз хочете втекти туди і там влаштуватися на роботу, там платитимете податки? Несправедливо”, – підкреслив Данілов.

Нагадаємо, раніше до Зеленського зверталися вже з кількома петиціями. У травні президент сказав, що петиція із закликом дозволити чоловікам призовного віку залишати країну під час війни не буде схвалена. Він сказав, що її потрібно адресувати не йому, а батькам воїнів, які загинули у битвах із російськими окупантами.

У відповідь на ще одну петицію глава держави заявив, що дасть доручення Кабміну її проаналізувати. Однак, наголосив Зеленський, захист держави є обов’язком для кожного громадянина.

Петиція, на яку відреагував Данілов, стала вже третьою, яка зібрала потрібну кількість голосів. У ній авторка запропонувала, щоб мобілізували лише “боєздатних” людей.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Данілов присоромив чоловіків за бажання втекти за кордон під час війни: не можете воювати – допомагайте в інший спосіб