Connect with us

Новини

Данілов: у БПЛА Shahed знайшли запчастини з країн-партнерів України

Published

on

У безпілотних літальних апаратах “Shahed” знайшли запчастини, виготовлені в країнах, які є партнерами України. І це не поодинокий випадок.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов в ефірі інформаційного телемарафону. Він прокоментував інформацію про те, що деякі країни допомогають Росії не лише обходити санкції, а й нарощувати виробництво ракет та дронів.

Він зазначив, що необхідно розібратися, як Росія, перебуваючи під санкціями, використовує запчастини країн, які є дуже дружніми до України, її партнерами.

Данілов: у БПЛА Shahed  знайшли запчастини з країн-партнерів України

“Це не перший такий випадок. Ми розуміємо, з чого складаються ті чи інші компоненти “Shahed”. Ми маємо в наявності майже цілий “Shahed”. Так сталося, що приземлили неодноразово наші військові цю мерзоту залізну, яка несе смерть нашим громадянам. Розібрали, і, на жаль, виявили там частини, які не виробляються ані в Ірані, ані в Росії”, – зазначив Данілов.

Він додав, що запчастини виробництва 2019-2021 років РФ могла закупити заздалегідь, ще під час підготовки до повномасштабного вторгнення.

Advertisement

“Але це не знімає певних процесів, які знаходяться на контролі і доповідалися на засіданні Ставки сьогодні”, – підкреслив він.

Прокоментуйте:
Advertisement