“Давайте не будемо витрачати мільярди на їхнє озброєння”: Син Трампа запропонував припинити військову допомогу Україні

Син 45-го президента США Дональда Трампа Дональд Трамп-молодший закликав припинити допомагати Україні після даних про те, що ракета, яка впала в Польщі, могла бути випущена українською системою ППО. Він отримав хвилю обурення від підписників. Так, своїм поглядом, що нагадує наративи російської пропаганди, американець поділився у Twitter, передають Патріоти України.

“Оскільки це українська ракета влучила по нашому союзнику по НАТО Польщі, можемо ми хоча б тепер припинити витрачати мільярди на їх озброєння?” – написав син Трампа.

У коментарях його закликали припинити підігравати Росії. “Ні, не можемо, ми повинні допомагати, якщо хочемо захистити демократію”, “Він все більше нагадує росіянина”, “Вам нагадати, як Трампу-старшому мало не оголосили імпічмент через Зеленського?”, “Чому він досі не у в’язниці?”, “Якщо це була українська ракета, то вона летіла, щоб збити російську. Тому, так, я досі звинувачую Росію”, “Путін, мабуть, вами пишається”, “Йому справді краще переїхати до Росії”, – написали користувачі.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN