“Давно мы не освобождали Нью-Йорк…”: Найманці “ДНР” відреагували на гучні заяви Пушиліна про захоплення нових територій

Новини

Члени НЗФ «ДНР» з іронією відреагували на чергові плани «глави ДНР» Дениса Пушилінапро «звільнення ряду регіонів України» підрозділами НЗФ. Про це пише місцевий блогер«ДонРФ», передають Патріоти України.

Як уточнює блогер, «армія ДНР» «з часів покійного Захарченка не наступала на НьюЙорк,Слов’янськ, Варшаву і не громила ЗСУ. За його словами, корпуси НЗФ наступати не здатні іРосія також наступати не буде. «ДонРФ» пише: «Если покойный Захарченко, при всех своих загибах, что-то имел за душой, например Республиканскую гвардию, которую финансировали на месте, то Пушилин имеет за душой Владика Брига, два десятка ТГ каналов и аппарат МММ 2011».

Блогер зазначає, що Пушилін, перш, ніж лякати Україну наступом, повинен мати «армію» врозмірі хоча б 100 тисяч чоловік, повністю укомплектовану і нормально фінансовану. Прицьому блогер уточнює, що ватажок “ДНР” навряд чи сам є автором своїх грізних заяв:«Пушилин не идиот, что велено то и сказал, а что вышло смешно — так это не к нему, это к тем кто на войну не явился, но хочет ее выиграть. Он всего лишь исполнитель, при чем не самый бездарный, задача возврата Донбасса в обмен на Крым решения просто не имеет. Но они стараются вовсю, рискуя даже прослыть балаболами и попасть под техническую замену, как было двумя годами ранее».

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN