Connect with us

Новини

Де Кремль бере гроші на фrонт та хто може спонсорувати і підтримувати агресію росії..

Після 24 лютого 2022 року, від окупантів та їнього  президента  весь світ відхрещується . Із РФ сьогодні вже не хочуть мати абсолютно нічого спільного: глави та уряди більшості країн, майже всі великі комерційні компанії, митці та вчені зі світовим ім’ям, і в цілому, все розсудливе населення.

Однак те, що у загарбників знаходяться і соратники, сумний, але теж факт, від якого нам нікуди не подітися. Мова про соратників, і навіть союзників окупантів, про уряд і навіть простих платників податків, які регулярно спонсорують армію агресорів

Вірменський уряд сьогодні  підтримує збройну агресію РФ і це виявляється  у фінансуванні російської армії!

pastedGraphic.png

Ні для кого не секрет, що на території Вірменії, ось уже близько 30 років знаходиться найбільша на Південному Кавказі 102-а російська військова база.

Advertisement

Після 24 лютого 2022 року 102-га база перетворилася на постійне джерело поповнення живої сили та техніки ЗС РФ для ведення війни в Україні. І ось саме тут випливає найцікавіше, а саме, договір між Російською Федерацією та Республікою Вірменія про російську військову базу на території Республіки Вірменія (https://docs.cntd.ru/document/901933348).

Також у ці дні всі світові ЗМІ обговорюють скандал, викликаний заявою посла США в Південно-Африканській Республіці Рубена Бріджеті, в якій відкрито звинуватив владу ПАР у постачанні зброї та боєприпасів до Росії.

Згідно з озвученою Бріджеті інформацією, влада ПАР завантажила російське вантажне судно «Lady R» у Саймонс-Тауні деяким озброєнням з арсеналу своєї армії. У зв’язку з цим, ЦРУ вже проводить розслідування, підсумки якого, скоріш за все, виявляться дуже сумними для влади ПАР.

У випадку ж з Вірменією, ми маємо регулярне фінансування та постачання цілих бригад ЗС РФ, які мають на своєму балансі  смертоносну техніку, яка сьогодні руйнує українські міста та людей.

Advertisement

Джерело Ваан Мартіросян 13.05.2023

Прокоментуйте:
Advertisement