“Де ваша совість і справедливість?”: у Нафтогазі відповіли, куди йде переплата

У «Нафтогазі» пояснили українцям, що відбувається у разі переплати за розподіл газу.

Так, «Нафтогаз» на своїй сторінці в Facebook попередив, що абоненти Харківгазу та Дніпрогазу переходять на сервіси ГК «Нафтогаз України», у зв’язку з переходом АТ «Харківгаз» та АТ «Дніпрогаз» до групи НАК «Нафтогаз України».

«Сервіси обліку та оплати використаного газу для абонентів цих компаній будуть надаватись ГК «Нафтогаз України». Інші сервіси обліку газу для абонентів зазначених компаній працювати не будуть», – пояснили в Нафтогазі.
лічильник газу, оплата газу, газ
У свою чергу одна зі споживачок повідомила, що має переплату по АТ «Харківгаз» і висловила занепокоєння, що гроші пропадуть:

«А у меня по АТ Харківгаз переплата, ще й чималенька. Сума переплати що пропаде так як і по Харківгаззбуту. Роблю виводи – не спішіть платити. Харківгаззбуту подарувала близько 400 грн., а тепер ще АТ Харківгаз приблизно таку сумму. Де ваша совість і справедливість? Куди тепер передавати показники лічильника?».
У «Нафтогазі» відповіли, куди йдуть гроші, у разі переплати за розподіл газу:

«У випадку, якщо у Вас переплата за розподіл газу у “Харківгаз”, то вона зберігається за Вашим особовим рахунком. Показники лічильника, Ви можете передавати такими способами: – В особистому кабінеті gas.ua (Для цього потрібно натиснути кнопку “Передати показники” в Вашому ОК) – В чат-боті GASUA у Вайбер, Телеграм та месенджер Фейсбук (Для цього потрібно натиснути кнопку “Передати показники” в чат ботах GASUA). За допомогою IVR меню зателефонувавши до контакт-центру за номерами 0663002888, 0983002888, 0933002888 на IVR кнопка 2».

При передачі показників лічильника через чат-боти GASUA у Вайбер, Телеграм, месенджер Фейсбук та в особистому кабінеті на сайте фото лічильника не потрібно, показники необхідно вказувати у текстовому форматі.

Нагадаємо, при зміні постачальника газу переплата за спожитий газ на рахунок нового постачальника не переходить. Тому свою переплату потрібно повертати самостійно. Крім того, переплату за постачання газу не можна переадресувати на оплату за розподіл (доставку) газу. Тобто гроші потрібно лише повертати.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN