“Де ви бл*ді, хто голосував за ОПЗЖ? Воюють? Каються? Хлопці не усі загuнуть, літати будете не гірше за окупантів зараз”

Yulia Matvienko

ОПЗЖ заборонили, партію комунистів та Шарія заборонили. Але це все хня бо вони знову назвуть себе ким захочуть і будуть продавати Украіну.

В Німеччині після фашизму долучалися ті хто вірив у той фашизм до перепоховання жертв, викопували і несли на собі. Терміново потрібно щоб усі депутати партій вбивць в Україні теж долучились до ексгумації тих кого вони своєю продажністю вбили. І до речі а де усі їх виборці? Воюють? Каються? Чи в Европі та ховаються по селам в закинутих хатках?

Де ви блді?

Кальцев знову вкрав у міста Запоріжжя парк? Поки той, хто боровся в судах проти цього, захищає в окопі, ця тварина когось підкупила і знову буде будувати трц? І йому так пох що там Київ за партії заборонив. А ще цікавіші ті, хто в тилу, за спинами хлопців бере гроші від ублдка і не кривиться. Хоча чому дивуватися… коли влада у біженців гуманітарку вагонами краде і нічого. Хлопці не усі загинуть і літати будете не гірше за окупантів зараз.

І хоч одне причудово що повіям з двома паспортами буде тюрьма, а не те що 8 років підряд « це ж наші люди»
А я доречі добра і навіть не запропонувала живцем прикопувати усе опзж в тих братських могилах, але то поки що. Хоча я знаю як військові хлопці вмирали під Ізюмом, і хлопці цього не забудуть, як тоді довелось відступити. Тому скоро будуть актуальні і більш жорстокі речі якщо є ті хто не згоден з запропонованим.

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )