“Де ви були?” Кадиров звинуватив Україну і Захід у тому, що вони не допомогли чеченцям воювати за незалежність. Відео

Глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров звинуватив Україну та Європу в тому, що вони не допомогли чеченцям воювати за незалежність у 90-і роки. Він стверджує, що нині Чечня не може існувати без Росії, бо сама себе вона тоді не прогодує. news.obozrevatel.com

Про це прихильник війни РФ проти України заявив у зверненні, коментуючи заяву прем’єра Польщі Матеуша Моравецького про підтримку Ічкерії. Нагадаємо, що це проголошена в 90-х роках чеченцями-прихильниками незалежності від Росії держава, яка фактично припинила своє існування під час Другої російсько-чеченської війни (щоб переглянути відео, доскрольте новину до кінця).

“Де ви були, коли ми воювали за Ічкерію, коли ми відстоювали незалежність? Чому європейські держави, зокрема Україна, не підтримали нас? І тепер ви вирішили підтримати неіснуючу державу”, – висловився Кадиров.

За його словами, як окрема держава Чечня нібито не може існувати, бо вона “не зможе прогодувати своє населення”.

“Ми визначили свою долю, і ми хочемо бути у складі Російської Федерації”, – заявив він.

''Де ви були?'' Кадиров звинуватив Україну і Захід у тому, що вони не допомогли чеченцям воювати за незалежність. Відео

Зауважимо, що Рамзан Кадиров і його батько Ахмат Кадиров під час Першої російсько-чеченської війни (09.12.1994 – 31.08.1996 рр.) виступили проти РФ, але на початку другої (07.08.1999 – 15.04.2009 рр.) перейшли на її бік.

Ахмат Кадиров став першим главою відновленої у складі Росії Чеченської республіки, а після його вбивства лідером став Рамзан Кадиров.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN