Демчук: Холуй радянської пропаганди! Це ж він, с*ка, у 80-х, 90-х роках малював карикатури на українських націоналістів, на все українське

Rostyslav Demchuk

Просто огидно, що Головний художник комуністичного, пропагандистського, гумористичного i сатиричного журналу “Перець” та видавництва “Веселка” Олексій Кохан знущається над нашими Українськими святинями. Зокрема, над нашим гербом. Це ж він, сука, у 80-х, 90-х роках малював карикатури на українську діаспору, на українських націоналістів, малював карикатури на все українське, а також на “Радіо Свобода”, “Голос Америки”… Олексій Кохан – це холуй радянської пропаганди.

Тепер я починаю бачити звязок між сатириками “95-го кварталу” і рештою сатириків, гумористів, недобитками радянської пропаганди. Вони знайшли спільну мову. Пізно зрозумів, … але краще, ніж ніколи!

Таке сталось не тільки зі мною! З сотнями тисяч! Спочатку ти віриш, що Він прийшов з серйозними намірами, потім бачиш, що майже все не так, як мало бути, але ще віриш. Далі це відчуття підсилюється, але ти ще сподіваєшся. Вже всі навкруги кричать гвалт, а ти думаєш: ну ще трішки і почнеться, все буде добре. Він зрадив тебе, твоїх і своїх друзів… Нічого, стривай, він прозріє. А потім: Андрій Єрмак біля керма усіх державних справ (у тому числі у зовнішній політиці), переслідування волонтерів за сфабрикованою справою вбивства Павла Шеремета, Кравчук, Фокін, Арестович у ТКГ, обшуки у музеї “Героїв Революції гідності”, сатиричний і відкрито глузливий ескіз Великого Гербa України, зрада друзів та багато чого іншого… Межа перейдена, взяту на себе відповідальність перед Ним і залишками його команди знімаю. Бувайте здорові!

От падло! Так “художник” Олексій Кохан, холуй радянської пропаганди зображав українських діаспорян і українських націоналістів. Тепер герби України малює.

http://esu.com.ua/search_articles.php?id=412&fbclid=IwAR3WLb_wVT3QmuBQpZ1QRUqcmg5V6wd8n7xvuy57BgW3JTVwxJgj5v2S6wY

Джерело

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Демчук: Холуй радянської пропаганди! Це ж він, с*ка, у 80-х, 90-х роках малював карикатури на українських націоналістів, на все українське