Деокупація! Зеленський випалив: диктує умови Путіну! Агресор не чекав: жорстко поставили на місце!

Україна сяде за стіл переговорів з Росією після деокупації територій, захоплених після 24 лютого

Володимир Зеленський назвав головну умову для повернення до переговорів з Росією. За його словами, коли Україна поверне всі окуповані росіянами території після 24 лютого, тоді відновиться переговорний процес.

Про це президент України заявив в інтерв’ю японському виданню NHK. Володимир Зеленський переконаний, що Україна повинна відвоювати всі тимчасово окуповані росіянами території, проте зауважив, що для цього потрібно заплатити велику ціну. Очевидно, що президент мав на увазі сотні вбитих українських військових, які віддали життя за свободу та незалежність України.

«Ми хочемо повернутися туди, де були до 24 лютого. Тоді ми повернемося за стіл переговорів»,– заявив Зеленський.

Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України зауважив, що Україні буде складно домовитись з Росією про перемир’я до деокупації, захоплених після 24 лютого територій.

“Деякі крани думали, що Росія окупує Україну за три дні. Минув третій день, три тижні, і вже три місяці. Я не думав, що спроба Росії буде успішною, тому що світ об’єднався довкола України”, – підкреслив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, днями Зеленський під час онлайн-виступу перед студентами французького університету заявив, що Україна все ще готова до переговорів з РФ, хоча це бажання зникає.

Відео дня:

З кожним новим містом, де фіксуються випадки звірств, вчинених російськими окупантами, зникає бажання вести будь-які перемовини з РФ. Однак українська сторона все ще готова говорити.

Про це, як повідомляє The Guardian, заявив Володимир Зеленський під час онлайн-виступу перед студентами французького університету Sciences Po.

“З кожною новою Бучею, з кожним новим Маріуполем, з кожним новим містом, де десятки вбитих мирних людей, випадки зґвалтування, з кожним новим злочином Росії зникає бажання та можливість вести переговори, а також можливість розв’язання цього питання дипломатичним шляхом”, – зазначив глава держави.

При цьому Зеленський запевнив, що Україна готова до переговорів, і додав, що хотів би відновити територіальну цілісність країни перед тим, як можна буде передбачити закінчення війни.

“Щойно ми повернемо все, що належить нам, ми це закінчимо”, – резюмував він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 7 оцінок, середнє 4.43 з 5 )
BBCcCNN
Деокупація! Зеленський випалив: диктує умови Путіну! Агресор не чекав: жорстко поставили на місце!