Депутат Хмельницької облради від “слуг” підозрєються у підробці документів заради… “картки поляка”

Новини
І що після цього мають подумати європейці про пересічних українців, коли влада дозволяє собі таке?

Депутат обласної ради від партії “Слуга народу” намагався підробити документи для постійного перебування у Польщі, повідомляють Патріоти України.

“Сергій Зозуля, коли надавав підроблене свідоцтво про народження не врахував, що документи в Польщі перевірятимуться надзвичайно ретельно відповідними компетентними органами. Ті і виявили невідповідність і відсутність у родоводі пана Зозулі так званого “польського дідуся” чи “бабусі”. Матеріали по справі № R4DS866.2019 збирала окружна прокуратура у Кракові, – йдеться в матеріалі. – У справі зазначається, що Сергій Зозуля ще 11 червня 2019 використав під час процедури отримання згоди на постійне перебування на території республіка Польща підроблене свідоцтво про народження. 10 січня 2020 документи надійшли до Волочиського райвідділу поліції. Того ж дня було відкрито кримінальне провадження №12020240110000009 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.4 ст.358 кримінального кодексу України”.

Згідно Кримінального кодексу України, порушення по ст. 358 – підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів (використання завідомо підробленого документа) карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 2 років. “Якщо представники провладної команди вдаються до шахрайства, то що про нас думає Європа”, – зазначається у матеріалі.

Джерело: Інформатор
Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN