Депутата від “Слуги народу” і брата комбата “кіборгів” Кузьміних викрили на хабарі

Правоохоронці викрили чинного депутата Верховної Ради від “Слуги народу” Сергія Кузьміних на одержанні хабаря у пів мільйона гривень.

“Щойно НАБУ, САП та ОГП викрили чинного народного депутата України на “гарячому”, під час одержання неправомірної вигоди у 558 тис. грн”, – ідеться у повідомленні національного антикорупційного бюро (НАБУ).

За даними слідства, посадовець отримав хабар за допомогу в укладанні контрактів між приватними компаніями і лікарнею у Житомирській області.

Імені цього депутата НАБУ не називає, проте керівник фракції “Слуга народу” у Раді Давид Арахамія підтвердив, що це Сергій Кузьміних. кузьміних

Він є головою підкомітету з питань фармації та фармацевтичної діяльності комітету Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування. Сам він – з Житомира, а його брат, Олег Кузьміних, один з “кіборгів”, що захищали Донецький аеропорт.

“Для нас ця новина стала шоком, бо Сергій Кузьміних – волонтер, брат легендарного комбата “кіборгів” Олега Кузьміних, який героїчно захищав нашу незалежність, гідно пройшов полон і після нього зміг повернутися на службу. Тому Сергій Кузьміних мав від команди величезний кредит довіри”, – йдеться у заві Давида Арахамії. кузьміних

Арахамія наполягає, що якщо він вчинив злочин, то має понести відповідальність згідно із законом. А партія не буде прикривати правопорушення патріотичними гаслами.

“Ми вітаємо зусилля антикорупційної інфраструктури з виявлення корупційних правопорушень”, – додав він.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар