Connect with us

Новини

Держава повернула 8 гектарів узбережжя Дніпра, які належали компанії Шуфрича

Київський апеляційний суд повернув 8 гектарів землі у Київській області, які були незаконно відчужені на користь компанії, пов’язаної з екснардепом Нестором Шуфричем, у власність держави.

Про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.

Мова йде про частину берегу Дніпра, яка розташована в межах Козинської селищної ради і належить до земель водного фонду.

Такі ділянки повинні перебувати виключно у державній чи комунальній власності, проте на підставі розпорядження районної державної адміністрації згадані 8 га були протиправно відведені у приватну власність.

Advertisement

У подальшому ділянку внесли до статутного капіталу юридичної особи, пов’язаної з колишнім народним депутатом від забороненої проросійської партії “ОПЗЖ” Нестором Шуфричем – ТОВ “Амалфі Девелопмент груп”.

Згідно з даними Опендатабот засновником компанії є батько Нестора Шуфрича – Шуфрич Іван Юлійович.

“Відтак, враховуючи порушення законодавства, прокуратура стала на захист інтересів держави та звернулася до суду з відповідним позовом. На сьогоднішній день Київський апеляційний суд залишив у силі рішення суду першої інстанції, яким вказаний позов, заявлений в інтересах Київської ОДА, задоволено”, – додали в прокуратурі.

Економічна правда

Advertisement

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та текст «YOU CONTROL прокуратура вi̇дсудила землю y нардепа шуфрича вартстю понад 315 мльйонв гривень»

джерело

Прокоментуйте:
Advertisement