Державна зрада! Дубінський в шоці – сталось немислиме, Венедіктова візьметься. Гучний скандал – Зеленський в ауті

Різне

Печерський районний суд за скаргами Центру протидії корупції (ЦПК) зобов’язав генеральну прокурорку України Ірину Венедіктову відкрити кримінальні провадження щодо ймовірного вчинення державної зради народними депутатами Олександром Дубінським і Андрієм Деркачем.

Передаємо повідомлення Центру протидії корупції прямим текстом:

У жовтні ЦПК звернувся до Офісу Генерального прокурора із заявами про злочин депутатів Деркача та Дубінського. Під час спільної прес-конференції вони безпідставно заявили про необхідність розслідування нібито корупції тоді ще кандидата, а нині обраного президента США Джо Байдена. Вони також ініціювали створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді. Зважаючи на стратегічні стосунки України і Штатів, такі дії можна розцінювати як державна зрада.

Більше того, уряд США офіційно назвав депутата Деркача російським агентом, який вже 10 років працює в Україні, а також займався втручанням у вибори президента Штатів.

Генпрокурорка Венедіктова, тобто єдина, хто може ініціювати справ щодо депутатів, відмовилася відкривати кримінальні провадження. В Офісі генерального прокурора пояснили це тим, що ЦПК нібито “не надало фактичних даних щодо вчинення злочину”.

Центр протидії корупції скористався своїм правом оскаржити бездіяльність генпрокурорки і звернувся до Печерського районного суду Києва з цим питанням. Суд зобов’язав відкрити кримінальні справи щодо Деркача і Дубінського.

Також генпрокурорку зобов’язано відкрити ініційовану ЦПК справу про ймовірну брехню в декларації (неможливо притягнути до відповідальності через скасування попередньої редакції цієї статті), відмивання коштів і ухилення від сплати податків Дубінського.

“Те, що Венедіктова не відкрила провадження, ще раз доводить її заангажованість та необ’єктивність. А також те, що зняття депутатської недоторканності було фактично фейковим, адже все зосереджено в руках Генпрокурора, яка наразі, на жаль, керується не вимогами законодавства, а лише вибірковою політичною доцільністю. Але є рішення суду. Тепер Венедіктова зобов’язана порушити провадження, оскільки невиконання рішення суду є злочином”, — коментує юрист Центру протидії корупції Денис Свириденко.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN