Десятки в лікарні, четверо померли: Окупанти на Луганщині святкували Водохреща, але щось пішло не так

У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області військовослужбовці країни-агресорки вирішили відсвяткувати Водохреща (20 січня) “традиційно” для росіян. Вони напилися й із серйозним алкогольним отруєнням потрапили до лікарні, а частина загарбників узагалі померла. Внаслідок цього інциденту щонайменше четверо солдатів РФ стали “двохсотими”, ще близько 16 – “трьохсотими”. Про це повідомив у Telegram голова Луганської ОВА Сергій Гайдай, на доказ показавши скриншот повідомлення фанатки РФ у забороненій в Україні соцмережі, передають Патріоти України.

Жінка написала, що “захисники Донбасу”, які приїхали з Росії, “дуже сильно напилися”. Жертва пропаганди обурюється, що комендатура не слідкує за продажем алкоголю загарбникам. “У разі чого – хто нас потім захистить, що з нами буде?” – поплакалася старобільська зрадниця.

Гайдай пожартував, що навіть горілка працює на Україну, “настільки їй росіяни набридли”.

Також він уточнив, що окупантів, які вижили, було не семеро (як написала фанатка Росії), а набагато більше. “20 р*шистів більше не в строю! Померли від гіркої або капаються в лікарні у важкому стані до двох десятків “визволителів”, – написав глава ОВА.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN