Connect with us

Новини

Деякі західні політики закликають Зеленського не звільняти Крим, – Ташева

Published

on

Постпред українського президента у Криму Тамілла Ташева заявила, що деякі іноземні політики всіляко відмовляють Володимира Зеленського від намірів звільнити півострів від окупантів із Росії. На їхнє особисте уявлення, подібна позиція здатна пробудити ядерний потенціал Москви.

Слова дипломатки передає польська агенція pap. У таких дискусіях глава держави Зеленський наголошує на зв’язку між Україною та Кримом, який відбувається ще з козацької епохи. obozrevatel.com

“Важливо, що це окремі політики, а не офіційна позиція якоїсь окремої держави чи держав. Проте вони переконані, що повернення Криму ймовірне, проте воно неминуче спричинить нищівні наслідки як для мешканців півострова, так і для материкової України “, – Пояснила Ташева.

“Припущення таких політиків зрозумілі, вони розуміють, що для Путіна це “священна війна”. Ризик втрати Криму можуть призвести диктатора до відчаю і тоді він застосує зброю масової поразки. Особисто я в це не вірю, оскільки той же Путін усвідомлює наслідки для себе такого кроку – він назавжди відріже собі шлях назад”, – резюмувала Ташева.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement