Connect with us

Новини

Діагноз “отруєння” зник із карти: у Росії назвали нову причину тяжкої хвороби Сальдо і розповіли про стан “гауляйтера”

Окупаційний “глава адміністрації Херсонської області” Володимир Сальдо прийшов до тями. Однак з його діагнозу зник пункт про “отруєння невідомою речовиною” – тепер офіційно лікарі підозрюють у “гауляйтера” неуточнену енцефалопатію, гнійний трахеобронхіт та пневмонію.

Як пишуть росЗМІ, він досі лежить на апараті ШВЛ, але вже реагує на команди лікарів. Стан Сальдо залишається стабільно тяжким. news.obozrevatel.com

“Гауляйтер” залишається у НДІ ім. Скліфосовського в Москві, незважаючи на “зміну діагнозу”.

Нагадаємо: 5 серпня російські пропагандисти повідомили, що окупаційного “главу адміністрації Херсонської області” Володимира Сальдо ввели у стан медикаментозної коми. Зрадника України нібито зібралися спецбортом перевезти із Криму до однієї з московських лікарень. Його під’єднали до апарату штучної вентиляції легень через різке погіршення здоров’я.

Advertisement

Як повідомляли росЗМІ, лікарі підозрювали, що гауляйтера могли отруїти.

“Кров і сечу Володимира Сальдо терміново направили в токсикологію на дослідження – лікарі вважають, що “голову проросійської адміністрації Херсонської області” отруїли. Результати аналізів крові зможуть прояснити, чи є в його організмі якась отрута, тільки через пару днів”, – писав один із Telegram-каналом із посиланням на власні джерела.

Прокоментуйте:
Advertisement