Дитина просиділа пів року у “замурованій” котельні: на Рівненщині мати знущалася з 12-річного сина

На Рівненщині мати поселила власного сина у котельні без вікон та із забитими цвяхами дверима. У такій ізоляції 12-річний Дмитро провів останні пів року, аж поки, змерзлий і голодний, втік до сусіднього села.

Про це йдеться в сюжеті ТСН. Зазначається, що у такий спосіб хлопчика карали за непослух та дрібну шкоду, яку він міг зробити вдома – зламати дверну ручку чи заблокувати телевізор. В “ув’язненні” дитині залишали лише склянку води та відро для справляння потреб (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Умови, в яких був замкнутий хлопчик

Хлопчика карали, замкнувши в котельні

Коли Дмитро втік, взявши з собою тільки ковдру, щоб не замерзнути вночі, то розповів людям, що його побила мати і додому повертатися він не хоче. На місце викликали правоохоронців, які були вражені умовами проживання дитини.

У поліції зазначили, що в невеликій котельні була піч, письмовий стіл, канцелярське шкільне приладдя та невелике ліжко, не застелене постільною білизною.

Водночас рідні хлопця у розмові з правоохоронцями не заперечували, те що він розказав. Пояснили тим, що вдома він чинив шкоду, тому його так карали, а коли з ув’язнення в іншій кімнаті він втік через вікно, погнувши підвіконня, – переселили в котельню.

Рідні хлопця не заперечували такий вид покарання

“Це була безвихідь. Ми не знаєм, що робити з ним. Не знаєм!” – сказала бабуся хлопчика.

Мати ж від спілкування з журналістами відмовилась, а коли дитину повернули додому – одразу написала відмову від сина. Дмитра відправили до реабілітаційного центру, а соціальні служби почали пошуки його батька з надією, що той захоче забрати хлопчика до себе.

У школі про Дмитра відгукуються позитивно, однак зазначають, що теж помічали, що дитина не поспішає додому після уроків, а одного разу він прийшов зі слідами побоїв. Тоді вчителі повідомили в поліцію – на матір наклали штраф за домашнє насильство.

Сам хлопчик розповів, що вітчим до нього ставився добре, а била – саме мама. У сім’ї, яка вважається благополучною, є ще молодша спільна дитина.

Нагадаємо: на Одещині мати місячного малюка підпоювала його спиртним, змішуючи алкоголь із дитячою сумішшю. Немовля стрімко втрачало вагу, і якби соціальні працівники вчасно не вилучили його з неблагополучної сім’ї, доля його могла завершитися трагічно.

За словами сусідів, 29-річна Людмила пригощала сина таким “зіллям”, щоб він не докучав їй, її брату і літньому співмешканцю своїм плачем.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )