Дитинка nомuрала у страwнuх мукаx: мати звuнувачує лікарів і хотіла скоїтu сам0губство

Новини

У приватному пологовому будинку столиці України розгорівся скандал через смерть немовляти.

Про це інформує “Страна”. Пише vgolos.com.ua

Мати дівчинки звинувачує у її смерті медиків.

До слова, інцидент трапився в елітному пологовому будинку “Лелека”. Мешканка Києва Ліда Косогова каже: її малеча померла через тривале кисневе голодування, якого не бачили лікарі. Немовлятко з’явилось на світ з ураженнями кори головного мозку, яке не залишило йому шансів на життя.

Дитинка померла в муках

Через місяць дитинка померла в муках. Зазначають, що це вже була друга вагітність Ліди. Першого разу у неї стався викидень.

В обидвох випадках вона консультувала з лікарями однієї клініки.

Що розповіла жінка про другу вагітність:

Вагітність тривала нормально, проте жінка занепокоїлась, адже дитина у лоні була дуже активною, з’явилися дивні виділення. Однак медики у цьому нічого страшного не побачили. Пологи почалися з затримкою, перейми були дуже болючими, стрибав пульс, каже жінка. Ліду відправили на кесарів розтин.

При цьому медики зазначили, що у дитини є пошкодження кори головного мозку, тому дівчинка потребуватиме особливого піклування. Також жінка зізналася: її дитинку потрібно було перевести в реанімацію, адже малеча не могла дихати. Вони з чоловіком погодилися на процедуру гіпотермії (три дні поступово остуджують тіло до температури 33 градуси, а потім три дні поступово нагрівають до 36,6), але це зробили запізно.

Жінка не могла зрозуміти, що відбувається, адже вагітність минула добре. Однак лікарі сказали, що при народженні матка здушила дитину. Проте жінка переконана: усе через медиків. На її думку, вони приховували від матері поганий стан плоду.

Дитину назвали Вірою. Вона місяць пролежала в комі. Потім відійшла у вічність. Тато і мама дівчинки були з нею поруч в цей момент.

У “Лелеці” поставили діагноз: церебральна лейкомаляція, атрофія речовини головного мозку. У дитини була велика печінка, її мучили судоми, від яких ноги виверталися в протилежні боки.

Після смерті дитини її мати впала у депресію і хотіла вкоротити собі віку. Лікарі своєї провини не визнають і хочуть подавати на жінку до суду за наклеп.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN