Дівчина 24 години просиділа на верхівці дерева, ні, до цього її спонукала не жага екстриму, а необхідність мати гарний інтернет-сигнал

Щоб скласти онлайн-іспити, дівчина цілу добу просиділа на верхівці дерева.

Мешканка Малайзії провела 24 години на дереві, і винна у цьому не жага екстриму, а необхідність в інтернеті для складання іспитів. При цьому неабияк попітніти студентці довелося не лише через навчання, але й через непроханих гостей, які вирішили відвідати її на кроні, інформує Ukr.Media.

Вевеона Мосибін — студентка і блогерка з штату Сабах — вирішила провести день на дереві, але мотивувала її не любов до природи і прагнення до пригод, а звичайнісіньке навчання. Свій експеримент дівчина зафіксувала на відео, яке потім опублікувала на своєму YouTube-каналі.

На перших кадрах ютуберка пояснила, що через поганий інтернет-сигнал вона вирішила складати онлайн-іспити не вдома. Гарний доступ до Мережі дівчина у підсумку знайшла на вершині пагорба, де поставила невеликий намет, про що вона також розповіла в одному зі своїх відео. Однак повчитися там їй так і не вдалося.

Річ у тім, що Вевеона побудувала навіс заздалегідь і не врахувала, що дощі і сильний вітер, які послідували за цим, можуть зруйнувати її притулок, що і сталося. До такого розвитку подій студентка точно була не готова, і це можна було помітити за виразом обличчя дівчини, коли вона побачила зламану хатину.

Думати і діяти потрібно було швидко, бо іспити наближалися. Саме тоді Вевеона і вирішила провести добу на дереві, де їй вдалося зловити потужний інтернет-сигнал. Плюс, вона ненавмисно стала учасником челенджу "24 години на дереві", у якому останні кілька років брали участь різні блогери.

"Я принесла з собою телефон і портативну зарядку. Також я принесла пляшку води, їжу, москітну сітку, яку залишила мені бабуся, і необхідні для іспиту речі", — описала своє спорядження у відео Вевеона.

Після нетривалого облаштування о 7:30 ранку дівчина почала складання першого онлайн-іспиту з хімії. Потім був час ланчу, після якого дівчина помітила, що не сама у своєму житлі. До неї завітав шершень-вбивця. Однак, попри його страшний зовнішній вигляд, Вевеона, наскільки це було можливо, не піддавалась паніці.

Натомість студентка вийшла з-під завіси москітної сітки і дочекалася, коли комаха відлетить.

Коли небезпека минула, Вевеона взялася за другий онлайн-іспит, цього разу з малайзійської мови. А коли здала і його, взялася за вечерю.

О восьмій вечора дівчина лягла спати, тому що, як вона пояснила, усі у її родині зазвичай вже сплять після сьомої. Роблять вони це для того, щоб зберегти свічки, оскільки у їх селі досі немає доступу до електрики.

Також вона замислилася про те, чи буде мама злитися через те, що донька ночує не вдома, а на дереві.

"Сподіваюся, моя мама не шукає мене. Хоча, звичайно, шукає, — сказала вона. — Але я думаю, що сказала їй про те, що я прийду додому наступного ранку. Сподіваюся, вона не нервує. Подивимося на її реакцію завтра."

Вранці наступного дня Вевеона прокинулася о 7:10 ранку, вмилася і пішла додому, де, як вона і передбачала, трохи посварилася з мамою. Однак, дівчина залишилася вірною собі і чесно провела добу на дереві, де їй вдалося здати усі свої онлайн-іспити.

Також блогерка додала, що досить погано спала минулої ночі через різні звуки. Однак її стійкість і відносний спокій у цій екстремальній ситуації гідні похвали.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Дівчина 24 години просиділа на верхівці дерева, ні, до цього її спонукала не жага екстриму, а необхідність мати гарний інтернет-сигнал