Дівчина була щаслива, що знайшла бойфренда, який дивно схожий на неї, але цікавість дівчини зруйнувала щастя обох

Один ДНК-тест — та щастя як не бувало.

Дівчина була щаслива, що знайшла бойфренда, який дивно схожий на неї, але даремно раділа. Відносини не змогли зруйнувати жодні перепони, крім ДНК-тесту, адже причини близькості пари виявилися не духовними, а біологічними, інформує Ukr.Media.

Жінка розповіла історію кохання, гідну екранізації. Авторка поста почала з того, як перейшла на нову роботу і познайомилася зі своїм майбутнім коханим.

Ще на стадії співбесіди я познайомилася з чоловіком, який вразив мене як своїм зовнішнім виглядом, так і інтелектом. Наше перше спілкування виявилося з розряду: «Що це, чорт візьми, було?».

За словами жінки, вона стала регулярно зустрічатись із новим колегою і щоразу помічала, що її почуття до нього стають все серйозніше.

Я стала говорити собі: я заміжня, я заміжня, цей хлопець — мій бос, це все нереально. Було очевидно, що у мене з ним нічого не вийде, але почуттям не накажеш.

Спочатку авторка просто засмучувалася, що об'єкт її бажання — начальник, а потім дізналася, що він одружений, і перестала навіть сподіватися на можливий роман. Однак водночас пара почала зустрічатися частіше — навіть поза роботи.

"Ми разом ходили на обід, потім стали прогулюватися. Це була чиста хімія, ми не розуміли, що з нами відбувається. Наш спільний колега, коли бачив нас разом, постійно зазначав, що між нами багато спільного. Зараз я розумію, що вже тоді мені треба було замислитися".

Зрештою жінка зважилася поговорити з коханим про свої почуття і зраділа, дізнавшись, що вони взаємні. Пара з головою поринула в романтичні стосунки, намагаючись зберегти свій зв'язок у таємниці.

"Я раділа, що в нас так багато спільного, це було якимось божевіллям. Я помічала, що в нас однаковий смак у всьому, схожі життєві переживання та історії. Ми ставали все більш схожими один на одного".

Молоді люди стали жартувати, що вони брат і сестра. Одного разу чоловік навіть потролив жінку, сказавши їй, що зробив ДНК-тест і впізнав: вона — його кузина.

"Я зрозуміла, що це жарт, але в мені ніби щось клацнуло. Я вирішила теж зробити ДНК-тест. Просто так, мені було дуже цікаво. А потім я дивилася на результати й не вірила очам. У списку двоюрідних братів був він".

Дівчина вирішила одразу ж зателефонувати бойфренду, і він, м'яко кажучи, здивувався.

Він сказав щось на кшталт: "Почекай, почекай, що за жесть». Але в якому б шоку ми не були, ми вирішили продовжити відносини та подивитися, до чого це призведе. Я ніколи не думала, що буду зустрічатися з босом або вступати в любовні відносини з братом, але я вибила страйк".

Хоча авторка посту, схоже, знайшла вихід із ситуації, люди, які прочитали її розповідь, не знали, як на нього реагувати.

  • "Е-е-е, після всього цього ти вирішила продовжити з ним зустрічатися? Що за жесть".
  • "Серйозно, сестричка?".
  • "'У вас, схоже, дійсно маленьке місто".

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дівчина була щаслива, що знайшла бойфренда, який дивно схожий на неї, але цікавість дівчини зруйнувала щастя обох