Дівчина все життя хотіла знайти свого батька і їй це вдалося — допомогли ДНК-тест та Інстаграм

Подивившись на фото чоловіка у соцмережі, дівчина зрозуміла, що це її батько.

Американка 34 роки мріяла знайти свого батька, і її впертість перемогла. Відшукати чоловіка доньці допомогли ДНК-тест і фото в інстаграмі. Один погляд на знімок — і у дівчини не залишилося сумнівів, що вона дивиться на свого тата, інформує Ukr.Media.

Дівчина з Солт-Лейк-Сіті Алісія Уоррен усе життя росла без батька, але ніколи не залишала надії зустріти його і дізнатися, чи схожа вона на нього.

"Я ніколи не бачила тата. Коли я була маленька, я не розуміла, де він, але спочатку не питала маму."

З віком дівчинка дедалі більше цікавилася цим питанням і зрештою зважилася поставити мамі Бетті питання про долю свого батька. Виявилося, коли за часів юності жінка відпочивала на березі Тихого океану на острові Гуана, вона познайомилася з офіцером-підводником.

Пара провела разом кілька днів, після чого дівчина повернулася додому, навіть не обмінявшись телефонами з новим знайомим.

Незабаром Бетті виявила, що вагітна, але так і не знайшла можливості повідомити про це батькові дитини. Алісія, дізнавшись у 34 роки, що десь живе батько, який і не підозрює про існування доньки, вирішила виправити помилки мами.

"Десь був батько, який 34 роки не знав про те, що у нього є донька."

Здійснити задумане було не настільки вже й легко, адже мама Алісії нічого не знала про колишнього коханця.

"У мене не було адреси, дати народження, фотографії або віку, лише його ім'я. Я намагалася шукати його в інтернеті у фейсбуці, але там було настільки багато людей на ім'я Пітер Гольдштейн, що у мене не було шансів."

Дівчина не стала вдаватися до допомоги телебачення, а звернулася до приватної біотехнологічної компанії 23andMe і незабаром дізналася, що знайшовся чоловік на ім'я Пітер Гольдштейн, який з 50% ймовірністю є її батьком.

Чоловік теж жив у США, але не у штаті Юта, як Алісія, а у Каліфорнії.

"Я подивилася на нього, знайшла його в інстаграмі й одразу зрозуміла, що він мій батько. Ми виглядали зовсім однаково. Я довго не могла зважитися зв'язатися з ним, але у мене не було вибору."

Пітер вже встиг одружитися. У нього є дві доньки. Звістка про те, що у нього є ще й третя дитина, його здивувала.

"Я б сказала, що він був шокований. Досі не було жодних натяків на моє існування. 6 червня ми зустрілися вперше, і все було настільки природно, ніби ми знали один одного все життя."

Новоспечені родичі домовилися зустрічатися у вихідні дні.

"Я настільки вдячна батькові за те, що він прийняв мене такою, яка я є."

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Дівчина все життя хотіла знайти свого батька і їй це вдалося — допомогли ДНК-тест та Інстаграм