Дівчинка помирала — і тоді її няня прийняла рішення, від якого розридався навіть я

Різне

Неймовірна історія про двадцятидворічну Кірстен Майлз — звичайну няню. Протягом декількох тижнів дівчина доглядала за трьома дітьми сім’ї Джорджа і Фаррі Роско.

Однак, коли життя їх доньки висіло на волосині від смерті, Кірстен прийняла найсерйозніше рішення в своєму житті.

І це було рішення, за яке сім’я Роско буде завжди їй вдячна.

Кірстен Майлз — 22-річна студентка з Нью-Джерсі, якій просто потрібна була робота для фінансової підтримки навчання. Вона зв’язалася з родиною Роско через друга і відразу ж почала працювати на них.

Кірстен досить швидко налагодила міцний зв’язок з трьома дітьми пари, і особливо з їх молодшою ​​дочкою Талією.

Але незабаром з’ясувалося, що у дев’ятимісячної дівчинки була рідкісна хвороба печінки.
Коли лікарі оголосили, що Талії потрібна нова печінка, Кірстен не вагаючись ні секунди, запропонувала віддати частину свого органу.

Джордж і Фарра і Роско спочатку не були впевнені в цій ідеї. Вони пояснили Кірстен, наскільки ця справа серйозна. Віддати частину печінки — це не те ж саме, що здати кров. Це пов’язано з інвазивною хірургією, а значить, що є певні ризики.

Але Кірстен наполягла на своєму рішенні і подала заявку на донорство для Талії. Результати тестів показали, що Кірстен ідеально підходить для цієї процедури!

Джордж і Фарра Роско були надзвичайно вдячні Кірстен за її самовіддане рішення. У Кірстен не було ніякого жалю — вона і Талія вирушили до лікарні на 14-годинну операцію.

Спершу лікарі дали Кірстен анестезію і видалили частину її печінки, а потім відразу ж зробили пересадку для маленької Талії. Після успішної пересадки Кірстен залишилася в лікарні на п’ять днів, а Талія — на дев’ять.

На щастя, Кірстен і Талія швидко відновилися, і сьогодні Талія — ​​абсолютно оновлена дитина.

Чи хтось може повірити, що недавно у неї була пересадка печінки. Тепер, як і будь-яка інша маленька дівчинка, вона бігає, грається і їсть, як ніколи раніше!

А що ви думаєте про цей вчинок? Поділіться своєю думкою в коментарях!

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN