Для дорогого гостя отрута без черги: Посол США у Москві просив у Санти вакцину від COVID-19, МЗС РФ миттєво запропонувало американцю “не имеющий аналогов в мире” «Супутник V»

Новини

22 грудня посол США в Росії Джон Салліван написав лист Святому Миколаю на сторінці американського посольство у фейсбуці, де склав список подарунків на Новий рік, зазначають Патріоти України.

Посол написав, що в цьому році «вів себе дуже добре» – носив маску і зберігав соціальну дистанцію. За це попросив у Санти три подарунка – вакцину від коронавирусу, нові хокейну ключку і кросівки для бігу.

У посольстві відзначили, що Салліван має на увазі «вакцину для всіх людей у всьому світі».

На лист посла через Twitter відгукнувся МЗС Росії: «Дорогой посол, Санта уже исполнил вашу мечту о вакцинации? Если нет, у нашего Деда Мороза есть подарки для вас».

Зокрема, відомство Лаврова заявило Салливану, що російська вакцина проти COVID-19 вже схвалена для використання людьми старше 60 років (Джону Салливану 61 рік – ред.). При цьому посоромилось згадати, що схвалення надійшло не від ВООЗ, а російського Мінздраву, як і те, що “дорогой Владиимир Владимирович” не довірив своє дорогоцінне здоров’я пекельному винаходу російських хіміків.

Крім того, МЗС запропонував послу хокейну ключку російського виробника «Заряд», а також послухати пораду генпродюсера «Матч ТВ» Тіни Канделакі.

Канделакі написала в коментарях під постом, що Санта принесе послу «пару кроссовок Asics». «Не пропускайте бег трусцой. Бегите, пока мечтаете о прорыве в отношениях между нашими странам», – додала запроданка з Грузії.

 

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN