Для друзів, які хочуть пообідати і дотриматися соціального дистанціювання, виготовлений бутерброд-велетень завдовжки у 2 метри

Щоб пообідати з другом і не порушувати встановлену дистанцію, можна купити 2-метровий бутерброд.

Досвідчений англійський шеф-кухар вигадав унікальний обід для людей, які хочуть поїсти разом, але так, щоб не порушити соціальне дистанціювання, інформує Ukr.Media.

Масивний багет з беконом і ковбасою завдовжки у 6,5 футів (2 метри) продається за 20 фунтів стерлінгів (близько $25). Його винайшов шеф-кухар Ітан Роджерс з Сіренчестера (графство Глостершир, Великобританія).

Сендвіч "Back to Work Baguette" призначений для двох людей, які хочуть пообідати разом, досі ще дотримуючись керівного принципу соціального дистанціювання.

"Нас багато запитували відтоді, як почали пом'якшуватися карантинні заходи — чи можемо ми зробити сендвічі або каву з собою, — розповів Ітан Роджерс. — Індустрія гостинності відкриється останньою, ймовірно, у липні, тому нам довелося щось вигадувати. Ми здійснюємо доставку продуктів у віддалені села. Моя команда кухарів робить готові страви і випічку, які можна купити у ресторані та гастрономі щодня".

Невідомо, чи будуть відвідувачі ресторану замовляти "сендвіч-монстр" у майбутньому, коли вже не будуть діяти правила дистанціювання, але шеф-кухарю точно можна поаплодувати за креативність.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
Для друзів, які хочуть пообідати і дотриматися соціального дистанціювання, виготовлений бутерброд-велетень завдовжки у 2 метри