Connect with us

Новини

«Дn0». В Охматдиті заявили, що Лобода не погодила з ними благодійний концерт у Києві — репер Ярмак прокоментував

В Охматдиті прокоментували благодійний концерт Лободи в Києві

У Мережі продовжують обговорювати запланований на серпень концерт Світлани Лободи в Києві.

Раніше стало відомо, що Лобода планує провести на концерті аукціон із лотами від українських захисників, а всі виручені кошти спрямувати на відновлення ЛОР-відділення Охматдиту. Однак представники Охматдиту заявляють, що концерт не було з ними погоджено. Джерело

Про це повідомив репер Ярмак, який захищає Україну  у ЗСУ. Він опублікував в Instagram відповідь представників Охматдиту, які стверджують, що з ними не було погоджено ні концерт, ні артиста, ні афішу.

Advertisement
yarmak_music/Instagram

Фото: yarmak_music/Instagram

Ярмак також різко відреагував на плани Лободи дати концерт в українській столиці. Він підкреслив, що в Україні є достатньо гідних артистів, які можуть виступити на благодійному заході, а запланований концерт назвав ганьбою.

«З’являється відчуття дежавю 2015 року, коли нам починають просувати „какая разніца“. Звісно, ми реагуватимемо на це впевненіше, ніж раніше і більш у правовому полі. Допомогти ЛОР-відділенню можна багатьма іншими шляхами і з багатьма іншими гідними людьми в цій країні. І не піддаватися на таку ганьбу, яку вирішили затіяти на наступний день після Дня Незалежності в цьому закладі», — заявив він і опублікував фото анонсу концерту, підписавши його «дно».

yarmak_music/Instagram

Фото: yarmak_music/Instagram

yarmak_music/Instagram

Фото: yarmak_music/Instagram

Тим часом у Мережі тривають дискусії на тему концерту Лободи в Києві.

Advertisement

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement