Дніпровський стрілець Рябчук уперше розповів, як саме з нього нібито знущалися

Солдат Артем Рябчук, який розстріляв на Південмаші в Дніпрі 10 людей, військову службу розпочав наприкінці жовтня 2021 року. За зброю взявся на ґрунті неуставних відносин. Мовляв, на нього тисли психологічно солдати старшого призову. Тривало це з кінця листопада 2021 року аж до трагічних подій, розповів під час допиту. Цю інформацію повідомив директор ДБР Олексій Сухачов на засіданні комітету ВР з питань правоохоронної діяльності, передають Патріоти України.

Зі слів Рябчука, до нього систематично зневажливо ставилися та цькували, оскільки повідомив командирам про порушення статуту військовослужбовцями під час несення служби.
Після того його постійно примушували прибирати приміщення під час відпочинку в караулі, що приводило до виснаження.

“Також підозрюваний пояснив, що безпосередньо під час вчинення злочину він був у такому емоційному стані, як затьмарення свідомості, злості. Від цього він не міг усвідолювати і оцінювати свої дії. Зазначені обставини перевірятимуться під час проведення психолого-психіатричної експертизи”, – розповів Сухачов.

При цьому підозрюваний спростував застосування до нього будь-якого фізичного насильства з боку інших військовослужбовців та командирів. У ході освідчування підозрюваного встановлено, що тілесних ушкоджень він не має, п’яним не був.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )