До 1 липня! Суд прийняв рішення щодо майбутнього Порошенка. “Жалюгідне видовище”. Шоу продовжується

Під час суду про запобіжний захід для колишнього президента України Петра Порошенка представник сторони обвинувачення зажадала для нього особисте зобов’язання з забороною покидати Україну замість арешту. В якості аргументації наводять той факт, що Порошенко є народним депутатом України.

Відзначимо, раніше в Офісі генпрокурора заявляли, що будуть вимагати взяти Петра Порошенка під варту. korupciya.com

Пізніше Печерський районний суд Києва відклав розгляд питання про обрання запобіжного заходу Петру Порошенку. Наступне засідання відбудеться 1 липня о 14:00.

Тг-канали називають все, що відбувається “жалюгідним видовищем”.

“Під Печерським судом Порошенко влаштував шоу, фіналом якого повинен був стати його арешт і блокування автозаку, який повинен відвезти екс-президента в СІЗО. Ідеальна картинка для ЗМІ і Порохоботів, які повинні були розставити правильно акценти і звинуватити владу в тиранії. Тільки в Офісі Президента був відомий цей сценарій, а Генеральний прокурор продемонстрував співчуття, якого Порошенко не заслужив. Прокуратура заявила про зміну клопотання І зажадала для екс-президента замість арешту особисте зобов’язання.

Печерський суд відклав засідання по Порошенку до 1 липня. Поховайте батька спокійно і не влаштовуйте на цьому шоу “, – пише Резидент.

 

“Петра Олексійовича сьогодні під варту не візьмуть. Прокурор зажадав змінити запобіжний захід з арешту на особисте зобов’язання.

Порошенко штовхає промову в суді. “Треш”, “галиматья” і інші вирази звучать з вуст батька нації. Петро Олексійович навіть тут грає на камеру.

 

Навіщось звертається до Зеленсьго. Мовляв, “вас, Володимире Олександровичу, ніхто не боїться”. Скаржиться, що у нього хочуть забрати паспорт, тому що “йому потрібно їхати за кордон і мобілізувати світ на захист України”.

Петро Олексійович, так вас же ніхто не уповноважував на це, ви вже рік як не президент “, – пишуть Вести.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

До 1 липня! Суд прийняв рішення щодо майбутнього Порошенка. “Жалюгідне видовище”. Шоу продовжується