“До кінця життя вистачить”: у мережі спливла розмова нібито Тищенка з Негулевським, який захотів заробити на Мінекології. Аудіо

У мережі опублікували аудіозапис, на якому нібито народний депутат від партії “Слуга народу” Ігор Негулевський розповідає про свої плани “взяти під контроль” Мінекології. Після цього він планує “тихенько відійти в ліс”.

Запис з’явився у мережі в неділю, 12 березня. Співрозмовником Негулевського нібито є інший скандальний “слуга народу” Микола Тищенко (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Чоловік з голосом, схожим на Негулевського, говорить, що “захопити” відомство нібито можна за три місяці. Заробивши на Мінекології, він хоче вирушити до Азії, де його “ніхто не знайде”.

Також він уточнює, що хоче вкрасти “ще сотню”, та сподівається, що йому має вистачити 200 мільйонів доларів до кінця життя.

“Ми можемо забрати собі повністю міністерство під контроль якесь, припустимо. Зараз тимчасові слідчі комісії перевіряють рік, а може й два роки, все, що пов’язано з екологією – видобутки, нафту, газ, ліс, будь-яку трубу на будь-якому підприємстві. Ну все повністю. Можемо по ходу і забрати це міністерство. Тут вистачить три місяці. І можна тихенько йти в ліс нах*й звідси. Ще сотню якусь *банути нах*й. Я думаю, мені 200 (млн дол. – Ред.) до кінця життя вистачить. І поїхати в незвідану мною Азію і х*й мене хто знайде”, – говорить чоловік.

Як відомо, влітку 2022 року Негулевський невдало попіарився у військовому мобільному шпиталі в Миколаївській області. На своїй сторінці у Facebook він точно повідомив, де саме розташований мобільний шпиталь. Через кілька днів російські війська зруйнували його крилатими ракетами.

Так, 3 червня нардеп похвалився, що за допомогою Нідерландів йому вдалося відкрити польовий шпиталь на базі Баштанської районної лікарні. А вже у ніч із 6 на 7 червня армія РФ випустили три ракети по стадіону, де розміщувався шпиталь, та ще одну по районній адміністрації.

А у 2021 році Негулевский “прославився” тим, що нецензурно вилаявся із трибуни Верховної Ради. Ймовірно, Негулевський забув, що мікрофон ввімкнено, і ставши перед ним, сказав “Бл*дь, йо**на”, після чого почав виступ зі звернення “Шановні колеги…”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN