“До крику, що застряг у горлі”: Могилевська звернулася до українців після загибелі воїна зі словами “Слава Україні”

Відома співачка Наталія Могилевська не залишилася осторонь теми, яка вже кілька днів розбурхує всіх українців.

Відома українська співачка Наталія Могилевська, яка залишилася в Україні під час війни, поділилася у своєму Instagram жорстоким відео, яке розбурхало українців, і написала несамовите послання. Йдеться про кадри нелюдського розстрілу українського військового у полоні за слова “Слава Україні”. politeka.net

У своєму посту Наталія розповіла про справжню мету російських окупантів та неймовірний героїзм українців.

“До сліз, до крику який застряг у горлі. Слава справжньому Герою України! Хай весь світ знає, які вони Українці! Як ми змінилися. В чому сила духу, віри та сенс нашого життя сьогодні. Так, щоб всьому світу було зрозуміло, чому ми змогли зупинити такого величезного ворога. Якою саме вірою та сміливістю! А іноді і навіть голими руками ми зупиняли цей натиск. Слава справжнім Героям! Слава кожному, хто ризикуючи життям, кожен день захищає Україну. І на фронті, і вдома. Я вдома, ми вдома, це наша країна і нас нікому не прогнати з нашої землі! Тому що прийдеться вбити просто всіх! Тільки це неможливо”, – написала Могилевська.

Артистка також додала, що це відео із розстрілом беззбройного полоненого – яскрава демонстрація нікчемності росіян.

“Російські окупанти вкотре засвідчили, що головною їхньою метою в Україні є лише звіряче винищення українців. З холодною головою, з дотриманням правил війни та з честю ми обов’язково помстимося за кожного! Вічна пам’ять і Слава Герою!”, – підсумувала співачка.

 

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN