“Дo ocтaнньoгo пoдиxу тpимaв збpoю в pукax. Ти Назавжди в наших серцях..Герої не вмирають!..”: у бoяx зa Укpaїну зaгинув 34-piчний бoєць Яpocлaв Нoвiкoв з Днiпpoпeтpoвщини

У бoяx зa Укpaїну зaгинув 34-piчний бoєць Яpocлaв Нoвiкoв. Вiн вoювaв пoблизу нaceлeнoгo пункту Бiлoгopiвкa Лугaнcькoї oблacтi, пoвiдoмляє Кpивopiзькa paйoннa дepжaвнa aдмiнicтpaцiя

Ще одна непоправна втрата для Криворізького району…

У боях за незалежність України, поблизу населеного пункту Білогорівка Луганської області, виявивши стійкість та мужність, загинув український військовослужбовець НОВІКОВ Ярослав Вікторович, 30.04.1988 року народження, мешканець селища Широке.

Ярослав, як справжній чоловік та мужній воїн, з честю виконував свій громадянський обов’язок, разом з побратимами продовжуючи гнати ворога з України. Увесь Криворізький район поділяє горе рідних та близьких.

«Від імені мешканців Криворіжжя висловлюю щире співчуття близьким та рідним полеглого захисника. Це несправедлива та непоправна втрата для батьківських сердець, для кожного, хто знав та поважав молодого Героя, поділяючи горе нашої спільноти. Ця жорстока війна позбавила юнака можливості втілити свої мрії, пройти довгим життєвим шляхом, сповненим радості й успіхів, можливості побачити Україну вільною, позбавила життя… Але Герої не вмирають. Його подвиг назавжди вписаний в історію нашої Перемоги!

Нехай світла пам’ять про полеглого Героя назавжди залишиться в наших серцях», – сказав начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Бачити менше
Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN