До полотна дверей ручка

Кріпиться за допомогою шурупів, для яких на основі (дет. /) передбачені отвори. Складається ручка з основи і рукоятки, з’єднаних гвинтом (дет. 3).

2. Знімач (рис. 245) — пристрій для знімання шківів, підшипників та інших деталей з валів.

Основні деталі знімача: коромисло (дет. /), на яке надіто захвати (дет. 3) і натискний гвинт (дет. 2). Запобігає зісковзуванню захвата з коромисла обмежувач (дет. 4), закріплений гвинтами (дет. 5).

Пристрій, що демонструється, встановлюють на виступи захвата. Знімання деталей здійснюється обертанням натискного гвинта, в отвір якого з цією метою вставляють стержень (важіль).

3.Пристрій (рис. 246) — кондуктор застосовується при свердлінні отворів на плитках, які в даному випадку мають прямокутний виступ.

Основу (дет. /) кондуктора з’єднано з плитою (дет. 2) штифтами (дет. 5) і гвинтами (дет. 6). Зверху в плиті міститься напрямна втулка (дет. 5), збоку вгвинчена рукоятка (дет. 4).

При свердлінні отвору виступ деталі, що має оброблятись, вставляють у прямокутний отвір основи, свердло напрямляється зверху через втулку.

4.Ролик (рис. 247) є опорою для пересування важких предметів. Його використовують наборами по декілька штук. Ролик (дет. 2) з гумовою шиною (дет. 3) кріплять до основи (дет. 1) за допомогою болта (дет. 4) і гайки (дет. 5) з шайбою (дет. 6).

5.Кондуктор накладний (рис. 248) застосовують при свердлінні, у даному випадку двох отворів 0 4,2 в оброблюваній деталі. Гвинт (дет. 3) кондуктора кріплять до стола свердлильного верстата. Після встановлення оброблюваної деталі на неї накладають плиту (дет. /), яка закріплюється гаком (дет. 4). Гак забезпечує легке і швидке кріплення плити кондуктора.

Втулка (дет. 2), запресована в плиту, спрямовує свердло.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
До полотна дверей ручка