До України приїхав генпрокурор США Гарланд, щоб допомогти правоохоронцям у розслідуванні воєнних злочинів РФ

Генеральний прокурор США Меррік Гарланд 21 червня прибув до України. У Києві він зустрівся із генпрокуроркою Іриною Венедіктовою, щоб обговорити розслідування воєнних злочинів армії РФ.

Як повідомляє CNN, Гарланд під час зустрічі підтвердив відданість США допомоги у виявленні, затриманні та суді над воєнними злочинцями. Він також заявив, що прибув “висловити непохитну підтримку США народу України в розпал неспровокованого та несправедливого російського вторгнення”.
Меррік Гарланд 21 червня прибув до України
За словами генпрокурора США, він хотів би обговорити дії, які американська влада “вживає, щоб допомогти українській владі притягнути до відповідальності тих, хто несе відповідальність за звірства та воєнні злочини, які бачив увесь світ”.

“Сполучені Штати надсилають безпомилковий сигнал – сховатися нема де. Ми та наші партнери використовуватимемо всі доступні засоби, щоб переконатися, що винних у цих злочинах буде притягнуто до відповідальності”, – сказав Гарланд.

Меррік Гарланд зустрівся з Іриною Венедіктовою

Примітно, що його візит до України не анонсувався.

Відео дня:

Раніше Гарланд оголосив про поїздку до Європи, заплановану на цей тиждень, щоб зустрітися з європейськими лідерами та обговорити їхні спільні зусилля щодо боротьби з агресією РФ в Україні.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
До України приїхав генпрокурор США Гарланд, щоб допомогти правоохоронцям у розслідуванні воєнних злочинів РФ