До запуску готові до 16 “Калібрів”: Гуменюк розповіла, якою може бути нова атака росіян

Корабельне угрупування ворога продовжує свої маневри в безпековому районі – там, де вони не можуть бути уражені нашою зброєю. Принаймні, так вони поки що думають, зазначили в ОК Південь. tsn.ua

Ворог тримає у Чорному морі два ракетоносії з загальним запасом ракет до 16 “Калібрів“.

Про це повідомила очільниця Об’єднаного координаційного пресцентру ОК “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі об’єднаного телемарафону.

За словами Гуменюк, корабельне угрупування ворога продовжує свої маневри в безпековому районі – там, де вони не можуть бути уражені нашою зброєю. Принаймні, так вони поки що думають.”Вони продовжують тримати на службі також два надводних ракетоносії, тобто до запуску можуть бути готові до 16 “Калібрів”, – каже Гуменюк.

В ОК “Південь” припускають, що ці “Калібри”, скоріше за все, для точкових ударів, адже для масованого обстрілу така кількість “не тягне”. Проте варіант з масованим обстрілом також не можна виключати, оскільки ворог підступний й у будь-який момент може збільшити активність та залучити авіацію.

Краще триматися подалі біля важливих об’єктів під час тривоги

Наталія Гуменюк зауважила, що присутність ракетоносіїв у Чорному морі – це вже висока небезпека. Адже “Калібри” – високоточна зброя, яка може бути спрямована по конкретних координатах. Головна мета ворога – поцілити у критичну та військову інфраструктуру, тому Гуменюк закликала українців триматися подалі від таких об’єктів під час повітряної тривоги.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN