Добрі українці не дають ветерану води… Замість проходження реабілітації, воїн має конфлікт з односельцями. ВІДЕО

М-Студіо

Сутички навколо проведення водного ресурсу між воїном Збройних сил України – Миколою Маліковим та його односільчанами ведуться у селі Обава Чинадієвської територіальної громади. З перших днів війни, Микола Маліков боронив кордони нашої країни в найгарячіших точках фронту. Внаслідок бойового поранення повернувся додому на лікування до дружини та двох діток.

Але заслужений відпочинок, проходить не так, як планував військовий. Замість проходження назначеної реабілітації, пан Микола був вимушений стати учасником сутички, навколо проведення водного ресурсу до власного будинку. Щоб якось вирішити конфліктну ситуацію, воїн звернувся до високопосадовців. Сусіди розповідають, що не розуміють позиції односільчан, адже той, хто захищає країну, ризикуючи власним життям, має право на комфортні умови проживання.

Жителі села бідкаються, що підключення пана Миколи спричинить нестачу води для інших людей. За словами місцевих жителів, водопровід до будинків був проведений за їх власні кошти. Учасниками конфлікту була скликана комісія, яка повинна буде вирішити цю суперечливу ситуацію. Допоки комісія намагається знайти рішення даної ситуації, люди залишаються один на один з проблемою, якої легко можна було б уникнути, якби влада відповідальніше ставилася до своїх обов’язків.

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN