Доктор з Ізраїлю Борис Бриль відповів на важливе питання: які шанси заразитися ковідом при спілкуванні з хворим??

Різне

Пандемія коронавірусу вже більше року не зменшує обертів. У сформованих умовах багато хто задається питанням про те, наскільки велика ймовірність заразитися при спілкуванні з хворою людиною
Кількість нових випадків захворювання СOVID-19 щодня зростає. А разом з ним тривожність людей. Багатьох хвилює питання про те, як довго і близько потрібно спілкуватися із зараженою людиною, щоб захворіти коронавірусом.

На це питання ексклюзивно для Clutch.ua відповів лікар анастезіолог, реаніматолог з Ізраїлю Борис Бриль.

“Немає 100% гарантії на зараження коронавірусом, як немає і 100% гарантії на одужання. Достатньою умовою є активна фаза і наявність досить великої кількості вірусу. Наприклад, в лікарнях.

Якщо лікар інтубує або проводить процедури на зубах, не використовуючи певну маску ( FFP3, FFP2) і захисні окуляри, то, звичайно, шанс заразитися дуже високий. Якщо ж люди спілкуються на відстані більше двох метрів-шанс падає. Якщо говорити, наприклад, про ліфт, то там ризик захворіти коронавірусом збільшується в 26 разів”, – повідомив Борис Бриль.

Також він зазначив, що дослідження в CDC (центри з контролю і профілактики захворювань США – прим.ред) показали, що 75% добровольців експерименту, які заразилися коронавірусом, але постійно носили маски, хворіли в легшій формі, ніж люди, які маски не носили.

Джерело: https://politeka.net/uk/society/301366-doktor-iz-izrailya-boris-bril-otvetil-na-vazhnyy-vopros-kakovy-shansy-zarazitsya-kovidom-pri-obshchenii-s-bolnym

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN