“Донецьк та Луганськ – це Україна”: у Раді емоційно відреагували на рішення Держдуми РФ. Відео
У Верховній Раді емоційно відреагували на голосування в Держдумі РФ за проєкт постанови про необхідність визнання терористичних організацій “ЛНР” та “ДНР”. Народні депутати кілька хвилин аплодували та скандували “Донецьк – це Україна” та “Луганськ – це Україна”.

Засідання парламенту транслюється телеканалом “Рада”. Перед цим нардепи закликали міжнародне співтовариство не визнавати жодних рішень від імені Російської Федерації, які стосуватимуться незалежності самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).


Також парламентарії засудили будь-які дії Росії, спрямовані на погіршення ситуації у світі загалом та в Україні зокрема.

Крім того, постанова вказує на необхідність переглянути правові підстави перебування РФ у складі постійних членів Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй та провести термінове засідання цих організацій із застосуванням санкцій щодо Москви для запобігання подальшій ескалації конфлікту.


Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )