Connect with us

Новини

Допомагають ворогу: соцмережі обурені блогерами, які викладають до Мережі відео роботи ППО

Вони закликають СБУ розібратися у ситуації.

У ніч проти 16 травня значна кількість блогерів виклали до Інтернету фото та відео польотів ракет на Київ та роботи ППО. tsn.ua

Юзери обурені такою ситуацією і закликають українські спецслужби покарати тих, хто поширює відповідні фото та відео. Мовляв, так блогери допомагають ворогу.

Особливий резонанс викликало в Instagram відео колишньої дружини засудженого за постачання кокаїну для української еліти Юрія Чернецького Інни Воронової. На відео видно роботу ППО. А кількість підписників блогерки сягає 117 тисяч. Пізніше відповідне відео жінка видалила.

Advertisement

Скандальна блогерка поширила відео роботи ППО / © із соцмереж

Щоправда, воно вже встигло розлетітися соціальними мережами. Загалом користувачі нарахували близько 50 осіб, які попри попередження, виклали світлини та поширювали відео роботи ППО до соціальних мереж.

Також обурення викликало і те, що в Україні досі працюють камери з онлайн-трансляцією на Youtube. Відповідно інформацію з них можна скористатися для полювання на українську ППО.

В Інтернеті можна побачити роботу української ППО / ©

Цікаво, що саме після відбиття ракетної атаки та поширення відео, у повітрі з’явилися ворожі дрони та в Києві й столиці знову була оголошена повітряна тривога.

“Велика подяка всім блогерам”, – іронізують користувачі соціальних мереж.

Advertisement

Також відео із роботою ППО з’явилося і в російській пабліках.

Прокоментуйте:
Advertisement